Jump to content
aneczkaaa

Kredyt konsolidacyjny na jak najdłuższy czas z niedużą ratą

Recommended Posts

aneczkaaa

Potrzebuję kredytu na spłatę kredytu 3.000, a także karty kredytowej 3.000 i różnych innych rzeczy, m.in. też zaległej już zapłaty za studia, w sumie będzie tego do spłaty około 9.000 - 10.000 i wszystko naraz... Potrzebuję wziąść kredyt w październiku, wtedy płacę ostatnią ratę pożyczki.

Mam pracę na czas nieokreślony, zarobki 2 tys netto.

Na ile mogę dostać kredyt? Na jaki czas? Chciałabym na jak najdłuższy, żeby rata była w miare nieduża. Gdzie pytać jeśli ktoś mógłby mi doradzić jakiś bank lub inną instytucję?

Podaję mój e-mail, ale jeśli ktoś woli to proszę pisać tutaj, będę zaglądać.

ania83@onet.eu

aneczkaaa

Chciałabym tylko jeszcze dodać, że interesuje mnie opcja - bez zabezpieczeń, nie mam żadnej nieruchomości, ani ruchomości o dużej wartości, nie mam kogo spytać o poręczenie.

Sławomir

hej

jeśli wszystko spłacałaś na czas nie bedzie problemu z konsolidacją, każdy bank załatwi to od ręki, no prawie :)

w krakowie znajdziesz z pewnością wiele instytucji PKO SA, DB Kredyt, Lukas Bank, od koloru do wyboru.

Szkode że nie jesteś z Trójmiasta to bym pomógł :)

aneczkaaa

Szczerze odpowiem, że bywały problemy, swego czasu wpadłam w tarapaty, nie będę tego tutaj streszczać, no i korzystało się z karty kredytowej, kiedy jeszcze był na niej jakiś limit, potem spóźniałam się ze spłatami, nigdy nie były to jednak duże spóźnienia ani kwoty, 100 - 150 zł zapłacone z największym spóźnieniem może 20 - 30 dni... ostatnio jestem na bieżąco, wydaje mi się, że nie wiszę gdzieś w biku... teraz trochę stanęłam na nogi, chcę pooddawać stare długi...

Sławomir

dla pewności złóż wniosek o raport BIK na ich stronie - www.bik.pl

kosztuje 10 zł a bedziesz mieć pewnośc co tam jest. Chcąc zrobić konsolidacje w pierwszej kolejności bank własnie to sprawdzi, np Lukas bank nie wprowadza do BIKu swoich kredytów ale bardzo chętnie sprawdza BIK kredytobiorców, masz więc 2 wyjścia - wizyta w oddziale banku z prośbą o konsolidacje lub najpierw BIK. Zawsze wyjdziesz dobrze na konsolidacji ale pamiętaj BIK to podstawa, opóźnienia do 30 dni nie sa wielkim problemem ale w ocenie punktowej to wyjdzie. opóżnienia powyżej 90 dni najczęściej dyskwalifikują do kolejnych kredytów.

powodzenia

aneczkaaa

Dziękuję za odpowiedź. Jedno pytanie mam co do BIK, czy jest możliwość 'wyczyszczenia' swojego konta w BIK? Wykreślenia z listy etc? Czy jak się już podpadło, to raz na zawsze?

expert

można "wyczyscić" BIKa

aneczkaaa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: