Jump to content
Mod

SZYBKI KREDYT BEZ ZAŚWIADCZEŃ (tzw. kredyt na dowód)

Recommended Posts

Mod

Kredyt na Dowód - czy to możliwe? Czy osoba bez dochodów - zadłużona lub bez pracy, może otrzymać pożyczkę bez żadnych zaświadczeń? Sprawdźmy jak to jest naprawdę.

 

Jeśli szukamy szybkiego kredytu bądź pożyczki bez zaświadczeń o dochodach (w potocznej nazwie tzw. kredytu na dowód) możemy skorzystać z ofert zarówno banków jaki i firm pozabankowych.

My ze swej strony radzimy w pierwszej kolejności przyjrzeć się ofertom banków, gdyż ich oferty są dużo tańsze od ofert firm pozabankowych - oprocentowanie pożyczek jest niższe od kilkudziesięciu do kilkuset procent.

 

BANKI

 

Banki w chwili obecnej nie udzielają sensu stricte kredytów na dowód dla wszystkich grup zawodowych - tzn. w takim sensie, iż jedynie dowód osobisty byłby wymagany do zaciągnięcia danego zobowiązania. Niektóre banki udzielają za to kredytów gotówkowych w uproszczonej procedurze, nie wymagając od klientów np. zaświadczeń o dochodach. Niestety trzeba pamiętać, że "kredyt bez zaświadczeń o dochodach" nie oznacza "kredytu bez dochodów". To, że bank nie wymaga zaświadczeń nie znaczy, że by dostać szybki kredyt możemy być bez pracy (kredyt dla bezrobotnych nie istnieje w bankach), czy być mocno zadłużeni (w banku nie dostaniemy kredytu z komornikiem czy też z dużymi opóźnieniami w BIK).

 

 

Jakie uproszczone zasady stosują banki najczęściej (stan na 1 lutego 2019 r.):

 

 • kredyt na oświadczenie o dochodach (Alior Bank, Getin Bank, EuroBank, PKO BP) - najczęściej wymagane: oświadczenie o dochodach + dowód osobisty. Jak najczęściej wygląda wówczas procedura uzyskania kredytu? Podajemy nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczamy wysokość swoich zarobków, a bank telefonicznie potwierdza zatrudnienie.
 • kredyt na wyciąg z konta (Getin Bank, PKO BP, Eurobank, Alior Bank) - wymagane najczęściej: wyciąg z historii naszego konta bankowego za dany okres + dowód osobisty. Bank na podstawie historii wpływów na nasze konto bankowe oblicza naszą zdolność kredytową.
 • kredyt na PIT (np. Getin Bank, PKO BP, ING, Kasa Stefczyka) - aby otrzymać kredyt, bank najczęściej wymaga od klienta pita: PIT-11, PIT-36, PIT-37A, PIT-40 lub PIT-40a, a także dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego). Na podstawie Pitu szacuje naszą zdolność kredytową.

Warto także wspomnieć, że w kilku bankach obowiązują specjalne uproszczone procedury dla wybranych grup zawodowych (np. pracownicy budżetówki, wolne zawody).

 

Jeśli szukasz szybkiego kredytu bez zaświadczeń o dochodach, proponujemy przyjrzenie się w pierwszej kolejności ofercie następujących banków:

 

BANKI


 

eurobank

 

Eurobank - Pożyczka przez Internet :

 • Wysokość pożyczki do 50 000 zł.
 • Okres spłaty do 5 lat.
 • Od 500 zł do 20 000 zł w przypadku pożyczki na dowód (jest to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach).
 • Do 50 000 zł wystarczy wyciąg z konta.
 • RRSO 20,1%
Zobacz szczegóły

 

 

 


pko.gif

 

PKO BP - Pożyczka Gotówkowa:

 • Wysokość pożyczki od 1 000 do 120 000 zł.
 • Okres spłaty do 10 lat.
 • Pożyczka bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • Możliwość konsolidacji zobowiązań spoza PKO Banku Polskiego
 • RRSO 15,14%
Zobacz szczegóły

 

 

  

POŻYCZKI POZABANKOWE

 

Większość firm pozabankowych oferuje szybkie pożyczki chwilówki na dowód, bez zaświadczeń czy nawet oświadczeń o dochodach. Część firm nie sprawdza także rejestrów dłużników typu: BIK, BIG czy KRD. Procedura uzyskania pożyczki w parabankach jest dużo prostsza i szybsza niż w bankach. Jednak zawsze jest coś za coś. Tutaj za szybkość udzielenia pożyczki i brak zaświadczeń, otrzymujemy dużo wyższe oprocentowanie niż w przypadku kredytów bankowych.

 

Wyjątek stanowią jedynie tzw. "darmowe pierwsze pożyczki dla nowych klientów" - parabank chcąc przyciągnąć klienta oferuje mu pożyczkę bez jakichkolwiek kosztów (spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy) najczęściej na 30 dni, na tzw. próbę. Tak więc w przypadku firm pozabankowych, jedynie z "darmowych pierwszych pożyczek" warto korzystać i tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że pożyczkę po 30 dniach spłacimy, gdyż za każde jej przedłużenie lub monit będziemy musieli już płacić - i to nie mało.

 

 

Poniżej zestawiliśmy firmy pozabankowe oferujące największe kwoty darmowych pierwszych pożyczek:

 

 


 

ferratum

 

 • Kwoty pożyczki: od 200 do 10 000 zł
 • Okres spłaty: 1 - 30 dni
 • Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł
 • Bez BIK: Tak
Zobacz szczegóły

 

 

Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Oprocentowanie stałe: 10%, Prowizja 241,78zł, Łączna kwota odsetek: 8,22zł, Całkowita kwota do spłaty: 1250zł, Max. RRSO: 1410.33%


 

ferratum

 

 • Kwoty pożyczki: od 100 do 10 000 zł
 • Okres spłaty: 15 dni - 24 miesiące
 • Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł
 • W większości przypadków do wzięcia pożyczki potrzebny jest jedynie dowód tożsamości lub inny dokument potwierdzający dane adresowe
 • Bez BIK: Nie
Zobacz szczegóły

 

 

Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Stała stopa oprocentowania: 0%, Całkowita kwota do spłaty: 1282,99zł, Całkowity koszt pożyczki: 282,99zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,33zł, prowizja: 274,66zł), max. RRSO: 1974%, Wysokość raty: 1282,99zł


 

ferratum

 

 • Kwoty pożyczki: od 300 do 5 000 zł
 • Okres spłaty: 14 - 30 dni
 • Darmowa pierwsza pożyczka do 3000 zł
 • Bez BIK: Tak
Zobacz szczegóły

 

 

Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1000zł, Okres spłaty: 30 dni, Zmienna stopa oprocentowania: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 1183,21zł, Całkowity koszt pożyczki: 183,21zł (w tym odsetki kapitałowe: 8,21zł, prowizja: 175zł), max. RRSO: 674,40%, Wysokość raty: 1183,21zł 

Linki
Caron

Wszystkie banki reklamują się że bez zaświadczeń, dla każdego, bez zabezpieczeń, online, przez internet itd. Kłamstwo i oszustwo. Strata czasu i zachodu. Wszystko naciągane. Nie piszę tego bez powodu.

 

Prowadzę działalność gospodarczą od 1.06.2015 z dochodami mam 21 lat. I co z tego że zarabiam jak i tak nikt nie chce mi udzielić kredytu na 15000 zł. Szukam szybkiego kredytu online od ponad dwóch tygodni.

Maciek86

1. Twoja działalność nie ma jeszcze roku

2. Młody wiek

3. Brak historii kredytowej

4. Nastrzelałeś zapytaniami kredytowymi. Każdy wniosek online to zapytanie kredytowe. W miesiącu możesz zrobić max 2-3 zapytania. Każde kolejne to strzał w kolano

5. Nie wiem, jaki jest główny PKD, Forma opodatkowania itd, więc tu też może być pies pogrzebany.

 

Wróć na forum jak firma skończy rok czasu a teraz odpocznij sobie od składania wniosków gdzie popadnie, bo musi minąć 2-3 miesiące, żeby zapytania straciły ważność.

Asenso

Ludzie często mylą "pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach" z pożyczką na "nieistniejące dochody". To, że bank nie wymaga zaświadczenia nie oznacza, że możemy być bez pracy i sobie wziąć kredyt. Najczęściej wystarczy podać nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczyć wysokość swoich zarobków, a Bank telefonicznie potwierdza zatrudnienie. Przedłożenie wyciągu z konta jest dodatkowym atutem. Taki kredyt na oświadczenie - szczególnie dla pracowników budżetówki - można dostać w wielu bankach nie tylko w/w. To, że takie są wymagania banków a nie inne nie jest ich wymysłem, a koniecznością dostosowania się do regulacji Komisji Nadzoru Finansowego. Skończyły się kredyty "na dowód".

 

Teraz co do banków:

 

Można spróbować w Eurobanku uzyskać kredyt na podstawie wyciągu z konta - 3 ostatnie potwierdzenia wpływu na konto wystarczą. Jeżeli ma się druki RMUA od pracodawcy to można wybrać jeden z trzech ostatnich (tam gdzie była największa wypłata) i na tej podstawie też starać się o kredyt.

 

Do 50-60 tys przy rozsądnym scoringu nawet nie powinno być weryfikacji telefonicznej i wszystko powinno zostać na poziomie placówki. W ciągu 10-15 min można mieć pieniądze w ręce. Jednak proszę się nie spodziewać rewelacyjnej oferty. Klienci z ulicy otrzymują obligatoryjnie ubezpieczenie, z którego nie da się zrezygnować w trakcie spłaty.

BRW

Gdzie mogę wziąć 10 000 PLN pożyczki na oświadczenie i jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód ?

autor12

Tak naprawdę kredyty na dowód najlepiej jest dostać zawsze w banku w którym mamy konto i wpływy z wynagrodzenia za prace w przypadku kiedy staramy się o kredyt na dowód w innym banku niż macierzysty to trzeba mieć dobra historie kredytowa ale to naprawdę dobra przynajmniej 2 kredyty spłacane na czas banki bardzo nie chętnie dają kredyty dla nowych klientów na dowód bo to ryzyko a po drugie już kiedyś rozdawały na oświadczenie i potem co 2 klient był nie wypłacalny lub nie spłacał regularnie niestety pożyczki na dowód są dzisiaj dla nielicznych.

Krecik22

Witam,

 

aktualnie Getin promuje swoją ofertę kredytu bez zaświadczeń o dochodach, zaś przedstawić należy PIT 11. Gdyby ktoś chciał poznać ofertę - proszę podać szczegóły zgodnie z wytycznymi na forum - przygotuję ofertę.

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Wszystkie banki reklamują się że bez zaświadczeń, dla każdego, bez zabezpieczeń, online, przez internet itd. Kłamstwo i oszustwo. Strata czasu i zachodu. Wszystko naciągane. Nie piszę tego bez powodu.

 

Prowadzę działalność gospodarczą od 1.05.2014 z dochodami mam 21 lat. I co z tego że zarabiam jak i tak nikt nie chce mi udzielić kredytu na 15000 zł. Szukam szybkiego kredytu online od ponad dwóch tygodni.

 

Tak jak napisał Maciek, niestety na kredyt składa się mnóstwo czynników, które powodują możność bądź nie w uzyskaniu kredytu...

 

czy masz już jakąkolwiek historię kredytową? Jeśli tak, to masz szanse na kredyt w:

mBank (do 10 000 zł)

Alior Bank - o ile pamiętam do 10 000 zł

Credit Agricole - bardzo różne kwoty,

Idea Bank - nie znam dobrze ich oferty...

NikoNiko

To że banki tak pięknie zachwalają swoje oferty kredytów na dowód bez zaświadczeń, albo w Idea Bank jest slogan reklamowy "bezzwrotna pożyczka", na logikę pożyczka to cos co pożyczamy musimy oddać zatem jak pożyczka może być bez zwrotna.

 

To wszystko to chore bajki,kolejnym dobrym przykładem jest Getin Bank. Oferują pożyczkę na dowód bez oświadczeń bez zaświadczeń,super nie????????? STOP wymagają umowy o pracę.

 

Kiedyś sam miałem 18 czy 22 lata, chodziłem po bankach byłem nawet w swoim banku mając umowę o prace, gdziekolwiek nie poszedłem słyszałem "nie otrzyma pan kredytu bo ma pan czysty BIK" - potrafiłem to zrozumieć. Poszedłem do jednego ze Skoków z prośbą o 9 tys pomimo czystego Biku pożyczkę otrzymałem.

 

Zatem opierając się o moje doświadczenie i opinie z tego co czytam na forach skoki mają większe oprocentowanie lecz mają większą i szybszą przyznawalność niż banki. Dlatego na początek jest to dobra opcja, proszę jednak pamiętać że każdy klient jest traktowany indywidualnie. Jeśli komuś zależy na dobrej historii w Bik proponuje iść do sklepu i zakupić np żelazko na raty które kosztuje dajmy na to 200 zł, rata około 12, powinni dać osobie bez historii, jeśli nie to warto poprosić kogoś o żyrowanie na tak nie wielką kwotę ludzie nie powinni się bać, w ten sposób wiele ludzi wyrabia sobie BIK.

 

Jeśli zaś mówimy o umowach zleceniach i tego typu, to po za chwilówkami, na dowód kasy nie otrzymacie nigdzie. Umowy zlecenia są teraz powszechnie uwielbiane przez pracodawców - lecz nie pracowników.

angello45

Nie ma czegoś takiego jak pożyczka na dowód i wierzcie że w bankach nigdy nic takiego nie było i nie będzie.

 

Klient składa oświadczenie, podaje dane zakładu pracy i pracownik banku który takie oświadczenie przyjmuje jest zobowiązany by sprawdzić prawdziwość tych informacji u pracodawcy.

 

Jest to skrót bo czasami na zaświadczenie można czekać i miesiąc.

AngelaF4you

Kredyt na dowód, to faktycznie skrót.

 

Dowód to podstawowy potrzebny dokument, lecz istnieją kredyty, na tzw. oświadczenie o dochodach. Jest to minimalny wymóg formalności.

 

Ważnym jest, aby klient miał stałe dochody.

 

Jednakże, jest to najszybsza i najprostsza forma uzyskania kredytu. Istnieje wiele banków, w których są różne możliwości pozyskania gotówki, niektóre banki proponują oferty bez sprawdzania BIKU-biura informacji kredytowej.

 

Angelika Sikora Finance4you

Aniteks

Szukam kredytu na dowód ale w placówkach pozabankowych.

Kiedyś korzystałam z chwilówek i w sumie spłaciłam wszystko bez większych problemów.

Teraz chciałabym kolejny zastrzyk gotówki, podzielcie się Waszymi doświadczeniami z czego braliście i czy byliście zadowoleni bo chciałabym porównać oferty.

Monika89

Witam potrzebują 5 tyś na konkretny cel niestety nie chce być mniej . Prowadzę firmę ale nawet nie cały miesiąc . Wcześniej nie brałam żadnych kredytów więc historia jest czysta z jednej strony dobrze a z drugiej wcale nie bo żadna historia to też kiepsko. Zna ktoś może bank który udzieli mi takiej szybkiej pożyczki ?

maniutek170

co do samego kredytu na dowód to nie wiem ale wiem, że chyba w mBanku można dostać kredyt przez apke na smartfony ale ciekawe czy można dostać normalnie na dowód jak się nie ma tam wpływów

krzysiek2015

W banku to zapewne nie dostaniesz na dowód żadnego kredytu. Jedyne rozwiązanie to pożyczki pozabankowe. Tutaj rzeczywiście wystarczy dowód, nie ma zbędnych formalności, zaświadczeń, ale trzeba uważać na umowy. Dokładniej je czytać i korzystać najlepiej ze sprawdzonych firm. Mój znajomy korzystał z usług Viusa i Providenta, ja też wziąłem tam pożyczkę. Nie chciałem szukać nikogo innego, bo oszustów nie brakuje. Lepiej unikać kłopotów, w które niełatwo popaść.

PracownikBanku
Pożyczka na dowód w Aliorze, sprawdzają oni Bik? Chce wziąć małą pożyczkę do 3000, ponieważ mam problemy finansowe a widnieje w Biku, co zrobić?

 

Alior sprawdza wszystkie bazy łącznie z BIK.

Igus_ka
Alior sprawdza wszystkie bazy łącznie z BIK.

 

Bylam dzis w Aliorze. Dostalam oferte 15tys. Podpisalam dokumenty. Pani kazala mi czekac,az dodzwonia sie do pracodawcy z potwierdzeniem zatrudnienia. Oczywiscie pracodawca potwierdzi- to znaczy ,ze dostane ten kredyt czy jeszcze moze byc odmowa?

Misiekvip

Jakie dokumenty podpisałaś? Umowę kredytową?

KFP_Bartek
Bylam dzis w Aliorze. Dostalam oferte 15tys. Podpisalam dokumenty. Pani kazala mi czekac,az dodzwonia sie do pracodawcy z potwierdzeniem zatrudnienia. Oczywiscie pracodawca potwierdzi- to znaczy ,ze dostane ten kredyt czy jeszcze moze byc odmowa?

 

Podpisała Pani najprawdopodobniej sam wniosek, nie jest to jednoznaczne z udzieleniem kredytu, jednak proszę być dobrej myśli - po pozytywnej weryfikacji wniosku powinni zaprosić na podpisanie umowy i uruchomienie kredytu.

Igus_ka
Podpisała Pani najprawdopodobniej sam wniosek, nie jest to jednoznaczne z udzieleniem kredytu, jednak proszę być dobrej myśli - po pozytywnej weryfikacji wniosku powinni zaprosić na podpisanie umowy i uruchomienie kredytu.

 

Bardzo bym chciala,ale kiedys mialam komornika. Nie wiem jak to w praktyce wyglada-czy jeszcze widnieje w bazach .

 

- - - Uaktualniono - - -

 

Mam przed soba : umowa o pozyczke gotowkowa nr:bl.....

No I sama nie wiem. Do pracodawcy nie dzwonili. Musze chyba czekac cierpliwie.

PracownikBanku

 

Mam przed soba : umowa o pozyczke gotowkowa nr:bl.....

No I sama nie wiem. Do pracodawcy nie dzwonili. Musze chyba czekac cierpliwie.

 

 

Tak jak napisał kolega, to że umowa jest podpisana to nie znaczy że kredyt zostanie przyznany. W Alior banku tak jest że najpierw podpisuje się umowę a dopiero później jest ostateczna decyzja.

 

Pozytywna wiadomość jest taka, że wstępną weryfikacja baz jest pozytywna ponieważ w przeciwnym razie nie byłoby możliwości podpisania takiej umowy.

KFP_Bartek
W Alior Banku umowa generuje się jeszcze przed weryfikacją telefoniczną, więc musi Pani trochę zaczekać.
DomFinansowy

jeśli Alior Bank odmówi, proszę spróbować Nest Bank. Jedyny warunek to zapytania do BIK. Czwarte zapytanie w ciągu ostatnich 30dni z góry gwarantuje decyzję negatywną.

Caron

Większą szansę na jakikolwiek kredyt mają ludzie nawet bez roboty a jak ktoś pracuje naprawdę ciężko i zarabia ale jest młody i krótko firma to jest skreślany nie mogę tego pojąć,sorry ale nie pojmuję tego wszystkiego. Dziękuję Panu za odpowiedż

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Wypowiedziany kredyt mBank.

   Witam,   z góry zaznaczam że nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam swój post ale pisze pod tak dużym napięciem że prosze o nie usuwanie. Przechodząc do rzeczy. Posiadałem w mBanku kredyt odnawialny na kwotę 12 500zł przez 3 lata spłacałem odsetki + ubezpieczenie jakie co miesiąc generował mój dług. Ostatnimi czasy moja sytuacja finansowa bardzo sie pogorszyła, na koncie pojawiał się komornik, musiałem również spłacić długi zaciągniętych pożyczek przez co zaniedbałem płatności na rac

   in Dla zadłużonych

  • Kredyt mieszkaniowy 700 000 zł Warszawa

   Dzien dobry, chcialbym zapytać Państwa o moja zdolność kredytowa   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 30 lub 35 lat   3.Wysokość kredytu - 700 000 zł  4.Wkład własny - 100 000 zł  5.Wartość nieruchomości - 800 000 zł  6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny  7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - mieszkanie/własność  8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - 95 m2 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo /

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt samochodowy okolo 40 tys

   Witam, zaczynam zagłębiać się w temat kredytu samochodowego, nie mam jeszcze upatrzonego konkretnego auta.   Wysokość kredytu 40.000zl Wartość samochodu / wkład własny 40.000/0 Stan pojazdu ... używany -komis Rok Produkcji pojazdu ...2015r. Salon/Komis komis Pożądana długość okresu kredytowania ... 96msc Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym ...3 Łączny miesięczny dochód netto na rodzinę 3mc/6mc ... 21 tys/42 tys Źródło uzyskiwania dochodó

   in Kredyty samochodowe

  • Kredyt: 15000 zł

   Kwota kredytu: 15000 zł Okres kredytowania: 60 miesięcy (może być mniejszy, lub większy, w zależności od pojedynczej raty kredytu) Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 10.10 mam dostać pierwsza wypłatę - 2800 brutto, po okresie próbnym (01.02.2020) - 3000 brutto Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): brak Źródło uzyskiwania dochodów: umowa o pracę na czas określony Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trw

   in Kredyty gotówkowe

  • kredyt na zakup mieszkania 350 tys.

   Dzień dobry, W jakim banku mógłbym dostać najkorzystniejszy kredyt w mojej sytuacji? Czy brak historii kredytowej może istotnie wpłynąć na zdolność kredytową?   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 180 -200 msc. 3.Wysokość kredytu - 350 000 PLN 4.Wkład własny - 250 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 600 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności -  mieszkanie / własnościowe

   in Kredyty mieszkaniowe

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.