Jump to content
PlanFinance.pl

BARDZO WAŻNE: Przeczytaj zanim zamieścisz w tym dziale post !

Recommended Posts

PlanFinance.pl

Pragnę zwrócić uwagę że jest to dział przeznaczony dla kredytów konsolidacyjnych z zabezpieczeniem hipotecznym. Dział gotówkowych kredytów konsolidacyjnych bez zabezpieczenia nieruchomością (bez hipoteki) jest w tym linku.

 

Kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń - Forum-Kredytowe.pl

PlanFinance.pl

Informuję po raz kolejny. To jest dział dla kredytów z zabezpieczeniem hipotecznym. Nowych userów proszę o dokładnie czytanie przed założeniem tematu. Starzy userzy jeśli będą wypowiadać się w źle założonych tematach będą nagradzani ostrzeżeniami. Na forum ma być porządek.

kasiatasz

Witam serdecznie,

Mam pytanie odnośnie pożyczki hipotecznej pod zastaw nieruchomosci osoby trzeciej. Nieruchomosc brata wartosc ok. 115 tysięcy, potrzebuję pożyczki w granicach 60-70 tysięci. Miesięczny dochód to 2600 brutto umowa na czas nieokreślony od czerwca ( wcześniej w tej samej firmie umowa na czas określony ze stawką 2200 brutto). Konto mam w bzwbk , tam też kartę kredytową na 1000 zł którą mogę zlikwidować, limit w koncie na 7200 i kredyt w wysokosci 5000 tys z ratą 300 złotych. Na utrzymaniu mam syna, alimenty 400 złotych zasądzone. Wiem że to mało, ale gdybym dostała pożyczkę w wysokości 75 tysięcy to spłaciłabym wszystkie zobowiązania w bzwbk.na utrzymaniu mam sayna, jestem rozwódką

Lily88

Dzień dobry, czy istnieje możliwość otrzymania kredytu pod zastaw nieruchomości na spłatę innych zobowiązań jeżeli w księdze wieczystej widnieje służebność, ale dane osoby również wystąpiły o kredyt? Sprawa wygląda Tak, że oboje z mężem jesteśmy zadluzeni na kwotę około 200 000. Nie posiadamy zdolnosci kredytowej (opóźnienia w splatach chwilowek i jednego banku) Otrzymalam dom w umowie darowizny, widnieje służebność służebność obojga. Czy gdyby oni posiadając zdolność kredytową wystapili by o kredyt i równocześnie ja wydając zgodę na hipotekę domu- istnialaby szansa żeby taki kredyt uzyskać?

Oboje z mężem pracujemy, ale ilość zobowiązań nas przygniata.

Pozdrawiam

Marlena pint

Szukam pożyczki pod hipotekę aby skonslidowac swoje zobowiązania

Czy ktoś może pomóc

Majbaszajba

Witam . Szukam pożyczki hipotecznej 60 tyś złotych wartość nieruchomości ok 300tys . zarabiam ok 5000tys zł miesięcznie niestety bank odrzucił mój wniosek ponieważ w  BIKu jeat moje zadłużenie.  Możecie pomóc?

Majbaszajba

.

Edited by Majbaszajba
chęć usunoecia

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

X Najczęściej wybierane kredyty konsolidacyjne: