Jump to content
Mod

BOŚ - Kredyt Gotówkowy - Opinie

Recommended Posts

Mod

PYTANIA i OPINIE: Kredyt gotówkowy EKOPożyczka - BOŚ (Bank Ochrony Środowiska)

 

bos.gif

 

Pożyczka gotówkowa.

Wysokość: od 1 000 do 150 000 zł w wybranej walucie.

Okres kredytowania: do 10 lat.

Atuty oferty: bez zbędnych formalności; bez zabezpieczeń i poręczycieli;

 

Czy warto wziąć pożyczkę w BOŚ? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku Ochrony Środowiska. Zadaj pytanie.

Przeczytaj zdania i opinie o BOŚ innych kredytobiorców i zdecyduj sam

Strona banku: https://www.bosbank.pl/

Opinie Konto boś

Linki
zero

Jestem zainteresowany pożyczką w wysokości do 20 tyś. Mam umowę na rok pracodawca wystai przyobiecanie przedłużenia jej.Mam 21 lat.Nigdy nic nie brałem na raty ani kredyt.Otrzymam u nich taką kwotę na taką umowę ?

Jestem też wpisany do KRS za nieuregulowane mandaty w ZTM (Komunikacja Miejska).

Ktoś powiedział że nie robią wglądu do KRS.Prawda ?

Będę wdzięczny za odpowiedz.

Hubert123

Polecam serdecznie Kredyt obrotowy AGRO w rachunku kredytowym – SKUPOWY – umożliwi Ci niezbędne środki finansowe na zagospodarowanie płodów rolnych. Kredyt dostępny w BOŚ Banku.

Kredyt obrotowy AGRO w rachunku kredytowym – SKUPOWY udzielany jest na:

 • sfinansowanie skupu lub przechowywania płodów rolnych, produktów, półproduktów i odpadów z produkcji rolniczej
 • sfinansowanie zakupu i przechowywania sezonowych nadwyżek produktów przemysłu rolno- spożywczego
 • spłata (refinansowanie) zadłużenia z tytułu kredytu obrotowego- skupowego w innym banku
Hubert123

BOŚ w swojej ofercie produktowej posiada także PRZEJRZYSTĄ POŻYCZKĘ , która skierowana jest do osób fizycznych chcących aby wokół swojego domu było jak najmniej zanieczyszczeń w atmosferze, poprzez wymianę urządzeń grzewczych na te, które ich nie emitują. Jest to atrakcyjny produkt na rynku bankowym , ponieważ by uzyskać przedmiotową pożyczkę wystarczy złożyć wniosek przez internet. Serdecznie polecam osobom , które szukają atrakcyjnej pożyczki chcąc jednocześnie zadbać o czystość powietrza.


------------------------------- dodano 1 minutę później -------------------------------

Pragnę gorąco polecić Odlotową pożyczkę z oferty produktowej BOŚ. Pożyczkobiorca może otrzymać od 1000 zł do 150.000 zł  na swój upatrzony cel konsumpcyjny, niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej . Z pożyczki może skorzystać posiadacz konta oszczędnościowo – rozliczeniowego w BOŚ Banku z aktywną kartą debetową.

Hubert123

Serdecznie polecam Eko pożyczkę Zielona Inwestycja dostępną w Banku Ochrony Środowiska. W/w pożyczkę możesz wziąć na zakup lub refinansowanie zakupu materiałów o charakterze ekologicznym. Bank sfinansuje Twoje wydatki o charakterze ekologicznym poniesione nawet 3 miesiące przed datą złożenia wniosku o EKOpożyczkę. Warto podkreślić , iż możesz wybrać kwotę pożyczki od 1 000 zł do 150 000 zł brutto , a okres kredytowania wynosi do 10 lat .

Hubert123

·         Hipoteka na domy drewniane to doskonałe rozwiązanie , pozwalające na sfinansowanie swojego wymarzonego domu. Benefity z tytułu posiadania domu drewnianego zbudowanego w technologii szkieletowej prefabrykowanej: szybki czas budowy domu, niski koszt eksploatacji, możliwość montażu domu o każdej porze roku.

Jest to doskonałe rozwiązanie , gdyż istnieje długi okres kredytowania – do 35 lat i kredytowanie do 80% wartości nieruchomości. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór swojego przyszłego domu udaj się do oddziału BOŚ  i zapytaj o Hipotekę na domy drewniane.

Hubert123
Posted (edited)

   ·    Karta kredytowa Mastercard Standard w ofercie produktowej BOŚ została przygotowana z myślą o osobach, które chcą wygodnie i bezpiecznie zapłacić za wszystkie swoje codzienne zakupy. Możesz korzystać z kredytu nawet do 56 dni, nie płacąc żadnych odsetek. Warto pokreślić , iż jest 0 zł opłaty za wydanie i używanie karty –  wystarczy, że aktywnie z niej korzystasz wykonując transakcje na kwotę na min. 600 zł miesięcznie. Możesz korzystać z wysokiego limitu  kredytowego – nawet do 25 000 zł .

Edited by Hubert123
Kondziela

Czekam właśnie na rozliczenie wcześniejszej spłaty to się wypowiem o szczegółach.

Hubert123

Karta kredytowa Mastercard Gold z BOŚ Banku to wygodne podróże, wstęp do ponad 800 saloników VIP na lotniskach oraz szeroki pakiet zniżek w placówkach handlowych, a także program lojalnościowy. Na pewno plusami z posiadania w/w karty jest :

·         Wysoki limit kredytowy – nawet do 150 000 zł

·         Możliwość korzystania z kredytu nawet do 56 dni, nie płacisz żadnych odsetek

·         Atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych

Zachęcam Was do nabycia w/w karty kredytowej dostępnej w ofercie produktowej BOŚ.

Hubert123

·        Jeśli chcesz zamieszkać w wymarzonych czterech kątach, polecam Kredyt hipoteczny w BOŚ Banku. Jego plusami są : atrakcyjna marża, długi okres   kredytowania - aż do 35 lat, kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości ,  spłata kredytu w wygodnych ratach – stałych lub malejących, twój osobisty prawnik on-line, atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych. Krótko mówiąc, idealna oferta dla osoby chcącej zamieszkać w swoim własnym mieszkaniu.

Hubert123

Bardzo polecam Tobie rozwiązanie jakim jest EKOkredyt PROSUMENT II , dostępne w Banku Ochrony Środowiska, które daje Ci możliwość skorzystania z preferencyjnego finansowania i stworzenia własnego źródła energii. Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu.

Hubert123

Niezależnie czy jesteś singlem, pozostajesz w związku małżeńskim, czy samotnie wychowujesz dziecko, jeśli nie ukończyłeś 35 roku życia i planujesz zakup pierwszego domu lub mieszkania, możesz skorzystać z kredytu hipotecznego z programem Mieszkanie dla Młodych dostępnego w BOŚ. Na dodatek  możesz otrzymać 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 lat od nabycia nieruchomości urodzi Ci się lub przysposobisz trzecie lub kolejne dziecko. Serdecznie polecam ten kredyt Banku Ochrony Środowiska , ponieważ :

·         Istnieje Długi okres kredytowania – od 15 do 35 lat oraz :

·         Kredytowanie nawet do 90% wartości nieruchomości .

Bardzo atrakcyjna oferta kredytu hipotecznego na rynku międzybankowym.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • kredyt w €€€ - dom jednorodzinny

   witam,   uprzejmie proszę o wyliczenie zdolności kredytowej na budowę domu jednorodzinnego w Szczecinie. Przeznaczenie kredytu: budowa domu wraz z wykończeniem (do zamieszkania)   1.Waluta kredytu - Euro 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 240 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 900 000 PLN 4.Wkład własny - 450 000 PLN (w postaci działki budowlanej) 5.Wartość nieruchomości - 1 350 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny  7.Rodzaj nie

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt gotówkowy 120 tys działalność gospodarcza ponad 12 miesięcy

   Kwota kredytu: 120 000 zł Okres kredytowania: 120 m/c Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 43985 zł Źródło uzyskiwania dochodów: działalność gospodarcza Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy – 03.04.2018 Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie: ING Bank Śląski Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców: 31 lat Województwo zamieszkania: Dolnośląskie Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty: 35 000 zł Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt na dom od dewelopera

   Witam serdecznie, razem z żoną rozglądamy się za domem jednorodzinnym na rynku pierwotnym, zakup od dewelopera na etapie budowy. Mieliśmy już spotkanie z pośrednikiem i troszkę nam namieszał w głowie. Otóż z tego co zrozumieliśmy umowa deweloperska obejmować miałaby zakup domu w stanie surowym zamkniętym lub otwartym, a ewentualne oddania do stanu deweloperskiego następuje na zasadzie umowy cywilno-prawnej z deweloperem. Jak na takie coś zapatruje się bank? Czy możemy liczyć na kredyt liczony w

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt na budowę domu przy hipotece na mieszkanie

   Witam,   W raz z żoną chcemy budować dom. Środki na działkę mamy odłożone. Chcemy ją zakupić za gotówkę. Będziemy potrzebowali drugiego kredytu na budowę domu, ponieważ mamy kupione mieszkanie w hipotece na 13 lat. 2 lata już spłaciliśmy kredyt. Mamy drugie mieszkanie na którym zarabiamy poprzez wynajem - legalnie. Żona prowadzi działalność gospodarczą oraz ma gospodarstwo rolne 10h na siebie.    1.Waluta kredytu -PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania -20-30la

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Idea Bank - Kredyt Obrotowy - Opinie, Warunki

   Kredyt obrotowy w Idea Banku - warunki, oprocentowanie i opinie klientów.     Wysokość: do 200 000 zł bez zabezpieczenia do 500 000 zł: kredyt na kontrakt zabezpieczony cesją wierzytelności z kontraktu; Kredyt zabezpieczony na maszynach i urządzeniach; kredyt na wyciąg z aktualnego banku do 1 000 000 zł z zabezpieczeniem w postaci nieruchomości   Okres kredytowania: do 12 miesięcy z możliwością odnowienia (limit w rachunku bieżącym) do 10 lat (kredyt spłacany w ratach)

   in Kredyty firmowe - Opinie

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.