Jump to content
Ekspert_Kredytowy

Szlachetna Paczka - Akcja Forum

Recommended Posts

Ekspert_Kredytowy

Zbliżają się Święta,

 

w związku ze zbliżającymi się Świętami, wyszła inicjatywa pomocy jednej potrzebującej rodziny. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze wybranej rodziny, dlatego proszę Was drodzy Forumowicze - o wskazanie rodziny z dziećmi, która Waszym zdaniem potrzebuje pomocy materialnej. Po wyborze przez Moderatorów rodziny, zrobimy rozeznanie w potrzebach

np. ubrania (buty zimowe, kurtki, swetry), książki do szkoły, przybory, może jakieś wyposażenie mieszkania (koce, kołdry, poszewki), środki pielęgnacji, spożywka na Święta itd.?

 

Chciałbym prosić o pomoc Was - doradców - oraz Klientów Forum. Specyficzne jest to miejsce, ponieważ zazwyczaj zgłaszają się na nim osoby, które właśnie pieniędzy potrzebują, ale są również i tacy, którzy (w tym między innymi dzięki temu forum i jego doradcom) - wyszli z opresji finansowej i nie będzie wielkim wydatkiem kwota kilku - kilkudziesięciu złotych.

 

Każda złotówka będzie na wagę złota.

 

Jeśli zebranych środków będzie więcej - chciałbym móc uszczęśliwić kolejne rodziny. :)

 

Forum przynosi też nam - Doradcom - pieniądze - to jest bezsprzeczne - podarujmy coś od siebie :)

 

Szybka akcja.

 

Numer konta podam jak już będzie przygotowane. Jak ktoś będzie miał inne rzeczy, które po wyborze rodziny będą przydatne (np. talerze, garnki, sztućce, ubrania) - to również w takiej formie przygotowana zostanie zbiórka.

 

Będę informował na bieżąco o akcji.

 

pozdrawiam

Darek

Linki
zibi69

Witam,

popieram i chętnie (na miarę możliwości :frown:) się dołożę...:loyal:. Czekam na rozwój i info czego będzie potrzeba

Pzdr.

delfinka

Ja również z największą przyjemnością dołożę swoją cegiełkę w to szlachetne przedsięwzięcie :) Jako "dziecko ubogie",również otrzymywałam prezenty czy innego rodzaju pomoc,od ludzi dobrego serca.....Darek "szapo ba" :)


  • Similar Topics

    • Szlachetna Paczka - Akcja Forum

      Zbliżają się Święta,   w związku ze zbliżającymi się Świętami, wyszła inicjatywa pomocy jednej potrzebującej rodziny. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze wybranej rodziny, dlatego proszę Was drodzy Forumowicze - o wskazanie rodziny z dziećmi, która Waszym zdaniem potrzebuje pomocy materialnej. Po wyborze przez Moderatorów rodziny, zrobimy rozeznanie w potrzebach np. ubrania (buty zimowe, kurtki, swetry), książki do szkoły, przybory, może jakieś wyposażenie mieszkania (koce, kołdry, po

      in Dyskusje Ogólne

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.