Jump to content
Czlowiekz

Kredyt bez BIK

Recommended Posts

Czlowiekz

Witam.

Poszukuję banku czy też firmy udzielającej kredytu bez sprawdzania BIKna okres do 120 miesięcy. Poszukuję czegoś sprawdzonego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Linki
KFP_Bartek

Nie ma takich banków, firmy pozabankowe również już sprawdzają BIK klienta.

Ekspert_Kredytowy

A jaki jest problem w BIKu? Może któryś bank zaakceptuje ten problem. 

Czlowiekz

Problem jest taki że w drugiej połowie roku 2018  bank PKO nałożył na mnie komornika za kredyt który był przeze mnie spłacany. Po udowodnieniu bankowi tego bank ściągnął komornika ale wpis w BIK oraz w rejestrze banków pozostał. I mam problem ponieważ tamtego kredytu pozostało 11 tyś A nie mogę wziąć ani konsolidacji ani nowego kredytu A bank PKO jest głuchy na moje wnioski o wykreślenie mnie z BIK oraz rejestru banków.

Ekspert_Kredytowy

Czy ma Pan dokumentację świadczącą o pomyłce Banku?

Czlowiekz

Nie posiadam. Ponieważ bank nigdy oficjalnie się do tego nie przyznał mimo udowodnienia im tego.

Ekspert_Kredytowy

A jak się przyznał? Masz jakieś dokumenty potwierdzające fakt posiadania komornika a następnie na podstawie jakiejś dyspozycji został on wycofany.

 

Wówczas można powalczyć z bankiem o usunięcie wpisu, jeśli rzeczywiście jest taki wpis bezprawnie wprowadzony do BIK.

Czlowiekz

Zaraz po nałożeniu przez bank komornika poszedłem do placówki w której udzielono mi kredytu i tam Pani poinformowała mnie że to jest błąd systemu i zaczęła wykonywać telefony co zrobić w takiej sytuacji i powiedziała że wystarczy wniosek o restrukturyzacje. Po dwóch tygodniach otrzymałem pismo że restrukturyzacja została odrzucona. Więc przez stronę internetową banku wystosowałem pismo opisując sytuację wtedy po około 30 dniach otrzymałem pismo zwrotne że mam się udać do placówki i ponownie złożyć pismo o restrukturyzacje. Ponownie po około miesiącu dostałem pismo od banku że została uznana i że mam się zgłosić do  placówki banku podpisać umowę więc zgłosiłem się i umowę podpisałem. I po kilku miesiącach chciałem wziąć kredyt ale zostałem odrzucony z powodu tego że widnieje wpis w BIK o tym że był A ugoda na kredycie oraz że było postępowanie komornicze i ten sam wpis widnieje w rejestrze banków. Po dwóch pismach ponownie przez stronę banku dowiedziałem się że oni nic nie zrobią z tym i mam się zglsoci do rzecznika banku ale rzecznik banku nie raczy niestety odpisywać na maile. Więc cały czas znajduje się w punkcie wyjścia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Kredyt 50tys.

   Witam.Potrzebuję kredyt na spłatę chwilówek.Mam opóżnienia w banku.Może ktoś się orientuje ,gdzie mógłbym uzyskać taki kredyt.?

   in Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

  • Kredyt na zakup samochodu dla osoby pracującej za granicą

   Witam i zapytanie j/w. Mieszkam i pracuję w Niemczech od 2012 roku. Stałe zatrudnienie. Szukam kredytu na samochód. Mój BIK nie jest za fajny. Miesięcznie mogę płacić do 1200 -1300 zlotych. Jest jakaś możliwość? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi i pozdrawiam.

   in Kredyty gotówkowe

  • Kredyt Dom Ryczałt 8,5%

   1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 360 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 352 000 PLN 4.Wkład własny - 80 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 432 000 PLN 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - wtórny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własności - dom 8.Powierzchnia użytkowa nieruchomości - ~ 130 mkw 9.Lokalizacja nieruchomości (województwo / miasto) - Łódzkie/Łask/Budy Stryjewskie 10.Obecny stan zaawansowania inwestycji - do zamieszkan

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Kredyt Hipoteczny 270000PLN na mieszkanie Łódź

   Dzień dobry, Proszę o analizę i wskazanie najkorzystniejszego kredytu. Celem jest zakup mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim w Łodzi.    1.Waluta kredytu - PLN 2.Pożądana długość okresu kredytowania - 180 miesięcy 3.Wysokość kredytu - 270 000 PLN 4.Wkład własny - 250 000 PLN 5.Wartość nieruchomości - 520 000 PLN  (490k mieszkanie + 30k miejsce postojowe) 6.Rynek pierwotny / rynek wtórny* - pierwotny 7.Rodzaj nieruchomości / rodzaj własno

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Pytanie o pożyczki prywatne bez BIK i KRD.

   Witam, znalazłem na Facebooku pożyczki prywatne do 25tys bez BIK i KRD. Korzystał ktoś z tego? Masa zadowolonych klientów w komentarzach. Od młodych osobników po panie na emeryturze, może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Warto wziąć pożyczkę? Nie oddaje się więcej, na pewno lepiej niż w banku, ale to jest zbyt piękne i śmierdzi mi to podpuchą.

   in Pożyczki prywatne

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.