Jump to content
Piotrek

BNP Paribas - Kredyt Hipoteczny - Opinie

Recommended Posts

Piotrek

PYTANIA i OPINIE kredytobiorców: Kredyt mieszkaniowy w Banku BNP Paribas.

 

logo_bgz_bnp_paribas.jpg

 

Waluta kredytu: PLN.

Okres kredytowania: do 35 lat

Maksymalna wysokość: do 90 %

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym . Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

 

Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w BNP Paribas Fortis Banku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o Banku BNP Paribas Fortis. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.

Linki
k1a9s8i5a

Złożyliśmy z mężem wniosek o kredyt Rodzina na Swoim ok dwa tygodnie temu. Dziś mamy decyzję pozytywną, wpłaciliśmy 350 zł za operat szacunkowy i czekamy. Ciekawi jesteśmy jak długo to potrwa. Czytając Wasze opinie włosy na głowie dęba stają ;) Jesteśmy jednak dobrej myśli, kredyt załatwiamy przez doradztwo w Expanderze. W zasadzie wszystko jest za nas załatwiane. Jak na razie dokumenty, które dostarczyliśmy to (ksero oczywiście):

- Dowód osobisty

- Historia rachunku osobistego, na który wpływają dochody (za trzy pełne ostatnie miesiące),

- Akt małżeństwa,

- Umowa o prace na czas nieokreślony:

- Zaświadczenie o zatrudnieniu na druku bankowym,

- Świadectwo pracy z poprzedniego miejsca pracy (staż pracy min 3 lata),

- PIT 11 za rok poprzedni wystawiony przez pracodawcę,

- Umowa przedwstępna

- Odpis KW nieruchomości nie starszy niż 3 miesiące,

- Dokument potwierdzający podstawę nabycia nieruchomości przez zbywcę: akt notarialny,

- Zaświadczenie ze spółdzielni:

- o braku zaległości w opłatach

- informacja komu przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

- powierzchnia lokalu

- Dziś potwierdzenie przelewu za operat szacunkowy.

 

Więc jak na razie dokumentów nie za wiele i mamy nadzieję, że nie będzie ich dużo więcej.

 

Czy jest może ktoś na forum, który załatwiał podobny kredyt przez doradztwo?

 

Poinformuję o dalszych krokach, powodzenia życzę wszystkim i trzymam kciuki.

gringo8

Gringo i jak jesteś zadowolony z kredytu z Fortisie ?? Długo czekałeś na załatwienie spraw ?? A i jeszcze moje pytanie czy są jakieś haczyki w umowie na które warto zwrócić uwagę ??

 

Jestem jak najbardziej zadowolony z przebiegu załatwiania tego kredytu. Po 3 dniach mialem wstepna decyzje po 2 tyg mialem juz finalną decyzje. Wszystko idzie bardzo sprawnie ;) a bylem przygotowany na gorszą przeprawę.

 

Co do haczyków to:

1) wspomniany weksel: faktycznie weksel jest na caly okres kredytowania a w okresie do w pisania do KW jest on zabezpieczeniem kredytu. Natomiast nigdzie nie ma informacji co sie stanie po wpisie do KW - powinni chyba oddac ten weksel, ale nigdzie nie ma o tym ani słowa. Pani w banku poinformowala mnie ze weksel jest do czasu wpisania do KW - no cóz, pozyjemy zobaczymy.

 

2) promocja: nigdzie w umowie nie ma nawet słowa o tej promocyjnej marzy, z banku dostalem info ze jest tak dlatego, ze w przypadku gdy przestane spelniac warunki promocji, to zostanie ona uniewazniona bez mozliwosci powrotu - i dlatego nie ma jej w umowie ;)

Hmmm, nie wiem czy mam sie bac, ale z drugiej strony w warunkach promocji jest napisane ze stanowi ona integralną część umowy. Dodatkowo jest napisane ze bank nie moze jej zmieniac po podpisaniu przez kredytobiorcę. Musi byc podpisana przy skladaniu wniosku. Wg mnie bank nie moze naruszyc tej umowy, ale stawia sobie falochron przed kredyciarzami ktorzy np nagle przestana zasilac konto...

 

3) niepokoi mnie tez punkt 12.9 tam gdzie mowa o tym co sie dzieje gdy za bardzo spadnie LTV - bank wprost zabezpiecza sie przed spadkiem cen nieruchomosci - i znowu Pani z banku zapewnia ze jak bedziemy splacac terminowo to bank sie nie bedzie czepial o dodatkowe zabezpieczenie bez wzgledu na to co dzieje sie na rynku. No tak ale gdzie jest to napisane?

Co wiecej w regulaminie napisali ze oplate za wycene w przypadku sprawdzenia wartosci nieruchomosci ponosi kredytobiorca.

Nie wiem jak w innych bankach - ale podejrzewam ze tez sie tak zabezpieczają

 

4) taki maly haczyk: oplata za konto 15zł jest w cenniku - bank z dnia na dzien moze zmienic cennik i wstawic tam np. 150zł ;) Na szczescie te warunki promo obowiazuja nas tylko przez 5 lat wiec da sie z tym życ...

 

5) ubezpieczenie braku wkladu wlasnego - podobno go nie ma ale jednak jest tylko ze bank bierze go na siebie - warto dokladnie wypytac jak to z tym jest - moze bierze na siebie ubezpieczenie brakujacych 20% ktore dziala tylko przez 3 lata - a po 3 latach nastąpi weryfikacja ile juz spłacilismy kapitału i kolejne ubezpieczenie juz trzeba bedzie wylozyc samemu. Moze ktos to potwierdzic?

 

Pozdrawiam

klient

Gringo

1. a czy jest deklaracja wekslowa i co tam jest napisane.

 

2. co dokladnie jest napisane w tym pkt.12.9 o spadającym LTV i dodatkowych zabezpieczeniach

 

3. Jak paribas sformułował warunki wypowiedzenia kredytu (za co konkretnie).

 

 

z góry dzięki

gringo8

mam tylko cos takiego jak: "Oswiadczenie o poddaniu sie egzekucji do kwoty zadluzenia (oświadczenie wystawcy weksla)", w skrócie:

 

"...oświadczam ze wystawilem weksel in blanco na rzecz banku Fortis wraz z deklaracją wekslową tytulem zabezpieczenia wierzytelnosci Banku...."

i jeszcze

"...oswiadczam ze w zakresie moich zobowiazań wynikajacych z weksla poddaje sie na rzecz banku egzekucji do kwoty sumy wekslowej ale nie wiecej niz ********* "

"bank moze wystawic bankwy tytul egzekucyjny, itd"

takie cos podpisalismy ja i moja żona osobno.

 

Czyli mają nas na widelcu nie?

 

Co do punktu 12.9:

W przypadku gdy LTV wyliczone w odniesieniu do do wartosci Nieruchomosci obciazonej hipoteką stanowiącą zabezpieczenie kredytu ustalonej na dzien zawarcia Umowy przekroczy 100% Krdytobiorca zobowiązuje się do dokonania na żądanie Banku i w terminie wyznaczonym przez Bank jednej z następujących czynności:

1) ustanowienia uzupelniającego Zabezpieczenia Kredytu, ktorego wartosc moze byc zweryfikowana przez rzeczoznawcę albo na podstawie publicznie dostepnych rejestrow,taryfikatorow, lub

2) dokonania częsciowej nadplaty Kredytu w wyniku której LTV osiagnie wartosc mniejszą niz 100%

 

a w punkcie 12.8 jest ze bank jest zobowiazany monitorowac wskaznik LTV.

 

czyli tutaj tez mają nas na widelcu

 

Wypowiedzenie kredytu za:

-) odmowe dofinansowania z BGK

-) wykorzystanie kredytu niezgodnie z jego przeznaczeniem

-) nie spelnienie warunkow RNS lub niespelnienie warunku o ubezpieczeniu nieruchomosci

-) w przypadku popelnienia przestepstwa

i chyba cos tam jeszcze jest w regulaminie ale to juz mozna sobie zobaczyc na stronie banku

 

Nie ulega wątpliwości ze jest to umowa - jak ktos powiedzial "pod bank" - w zasadzie bank moze wszystko, niestety - nie ma nic za darmo ;/

To jest moj pierwszy kredyt i niestety ale nie dane mi było sprawdzic jak to jest w innych bankach - tez rozne rzeczy slyszalem.

ciagtosi

Co do weksla in blanco sprawdźcie czy po wpisie do KW weksel jest niszczony czy też nie, praktyka z niszczeniem weksla in blanco po wpisie do KW jest chyba w PEKAO S.A., czyli po wpisie do KW weksla fizycznie nie ma.

Jeśli w umowie macie, że weksel ten jest zabezpieczeniem do czasu wpisu do KW, to nie powinien obowiązywać do końca spłaty kredytu i powinien być fizycznie zniszczony, chyba, że bank celowo go nie niszczy by mieć dodatkowe zabezpieczenie co nie jest korzystne dla Was, bo przecież zawsze może zostać użyty przeciwko Wam. Tak więc posprawdzajcie wszystko by później nie było żadnych niespodzianek.

 

Pozdrawiam i powodzenia :)

ciagtosi

I jeszcze jedno, w umowie będziecie mieć wpisaną marżę na poziomie 1,99%, natomiast ten dokument, który mówi o obniżce marży do 0,79% i 1,29% (przy otwarciu konta L) stanowi integralną część umowy, więc tym, że w umowie jest 1,99% bym się nie martwił, byle do umowy był oczywiście dołączony ten dokument, który dotyczy promocji i który podpisaliście.

Musicie tylko pamiętać, by zasilać konto przez 5 lat co najmniej 1% wartości Waszego kredytu, czyli dla kredytu na poziomie 300 000 zł będzie to co najmniej 3000 zł na miesiąc, jak będzie obsuwa z Waszej strony, to marża wzrasta Wam do 1,99% bez możliwości powrotu do promocji, czyli marży na poziomie 0,79% i 1,29%, do tego 5 transakcji bezgotówkowych na miesiąc trzeba wykonać, ale to chyba jest najmniejszy problem :)

 

Pozdrawiam

rufko

Dokładnie tak samo mam! Ta cała promocja jest "na słowo", a zapisów chroniących klienta nie ma :|

gringo8 a płacisz już rate? dostałeś harmonogram? jest ta promocja czy nie? Ktoś na forum dostał już kredyt i spłaca raty? Nie wiedzę problemu np z wpisaniem tej promocji jako załącznik

ciagtosi

Jeśli podpisaliście tą promocję, to ta promocja jest, bo stanowi ona integralną część umowy, w tym przecież dokumencie wybieracie rodzaj konta, które musicie założyć (w tej promocji jest to konto L, które daje Wam zniżki na marży do 0,79% i 1,29%), jeśli czegoś takiego nie podpisywaliście, to tej promocji nie ma. I nigdy nic na słowo, wszystko musi być na papierze, w szczególności jeśli chodzi o ten bank.

 

Pozdrawiam

gringo8
Dokładnie tak samo mam! Ta cała promocja jest "na słowo", a zapisów chroniących klienta nie ma :|

gringo8 a płacisz już rate? dostałeś harmonogram? jest ta promocja czy nie? Ktoś na forum dostał już kredyt i spłaca raty? Nie wiedzę problemu np z wpisaniem tej promocji jako załącznik

 

Noooo, nie mozna chyba powiedziec ze jest na slowo, bo masz ten podpisany dokument o warunkach promocji a w nim masz ze ten papierek jest integralna czescią umowy. Fakt - mogliby wymienic to w Umowie Kredytowej jako załacznik - moze da sie to wynegocjowac.

 

Harmonogramu tez nie mam - tak wogole to nie mam nawet informacji ile wyniesie pierwsza rata! Pani nie chciala mi jej podac tlumaczac to tym, ze to zalezy kiedy wkoncu uruchomie kredyt i czy stopy pozostana bez zmian, itp.

Wyliczenia podane w umowie odnosnie calkowitego kosztu kredytu, odsetek, itp są moim zdaniem jakos dziwnie za wysokie - tak jakby bank wzial marze 2,49 (=1,99 + 0,5pomost) i po niej przeliczyl odsetki na calym kredycie. Nie wiem moze taka jest ogolnie przyjeta praktyka w bankowosci.

 

Mimo wszystko, cały haczyk w tej promocji 0,79 polega na tym, że nie ma o niej ANI SŁOWA w umowie. Zero, NULL, NIC - kompletnie nic! Jak juz powiedzialem wczesniej - tłumaczą sie tym ze gdy kredytobiorca przestanie spelniac warunki to bedzie mial tak jak w umowie... Moze i ma to sens - nie wiem. Wg mnie, nic nie stoi na przeszkodzie zeby to zapisac.

 

Niech sie moze wypowie jakis specjalista co to faktycznie dla mnie oznacza - przynajmniej bede wiedzial na czym stoje.

 

Pozdrawiam

rufko

Mimo wszystko, cały haczyk w tej promocji 0,79 polega na tym, że nie ma o niej ANI SŁOWA w umowie. Zero, NULL, NIC - kompletnie nic! Jak juz powiedzialem wczesniej - tłumaczą sie tym ze gdy kredytobiorca przestanie spelniac warunki to bedzie mial tak jak w umowie... Moze i ma to sens - nie wiem. Wg mnie, nic nie stoi na przeszkodzie zeby to zapisac.

 

Ja też tak uważam, przecież jakby było to załącznikiem w umowie to my (klienci) mamy jakieś podstawy do żądań. A warunków jak nie spełnimy to w zasadach promocji jest jak byk czym to skutkuje.

Dodatkowo, mówią że to integralna część umowy (te zasady promocji) a w umowie: "załączniki stanowiące integralną część umowy: " i tam: taryfa i regulamin. Coś to mi nie pasuje :? :?

gringo8

Mimo wszystko, cały haczyk w tej promocji 0,79 polega na tym, że nie ma o niej ANI SŁOWA w umowie. Zero, NULL, NIC - kompletnie nic! Jak juz powiedzialem wczesniej - tłumaczą sie tym ze gdy kredytobiorca przestanie spelniac warunki to bedzie mial tak jak w umowie... Moze i ma to sens - nie wiem. Wg mnie, nic nie stoi na przeszkodzie zeby to zapisac.

 

Ja też tak uważam, przecież jakby było to załącznikiem w umowie to my (klienci) mamy jakieś podstawy do żądań. A warunków jak nie spełnimy to w zasadach promocji jest jak byk czym to skutkuje.

Dodatkowo, mówią że to integralna część umowy (te zasady promocji) a w umowie: "załączniki stanowiące integralną część umowy: " i tam: taryfa i regulamin. Coś to mi nie pasuje :? :?

 

I jeszcze jeden maly "psikus" :?

W tych warunkach promocji na drugiej stronie na dole jest tabelka gdzie powinien byc numer wniosku kredytowego - sprawdzcie czy go macie - u mnie nie ma. WTF?! :shock:

 

Wg mnie - nie ma zadnego powiazania miedzy tym papierkiem "warunki promocji" a Umową Kredytową.

 

Ergo: Promocja 0.79 w Fortis Banku - jest "na gębe" !!!

klient

pkt.10

mogą się wycofać z tego, nie mogą sie wycofać jedynie wobec klientów którzy już z promocji korzystają, a korzystasz w jakim momencie.

po uruchomieniu kredytu? kiedy?

gringo8
pkt.10

mogą się wycofać z tego, nie mogą sie wycofać jedynie wobec klientów którzy już z promocji korzystają, a korzystasz w jakim momencie.

po uruchomieniu kredytu? kiedy?

 

od momentu w ktorym podpisujesz warunki promocji

demi0711

ah widzę ze temat promocji zagmatwany.

Ja w dalszym ciągu czekam na umowę kredytowa mialabyc dzisiaj ale maja mały poślizg. Ciekawy jaki :> i wtedy będę mogla coś powiedzieć jak u mnie wygląda sprawa.

k1a9s8i5a

Czy może ktoś podpowiedzieć ile czekał na wycenę?

8 kwietnia (piątek) zapłaciliśmy pieniążki za operat szacunkowy, niestety do dziś rzeczoznawca się nie pojawił. Nie dzwonił nawet do biura nieruchomości żeby się umówić.

 

Ciekawa jestem ile to wszystko jeszcze potrwa, ehhh...

 

I jeszcze pytanko, czy można dogadać się z bankiem i wprowadzić zmiany do umowy?

Piszecie, że są z nią nie lada problemy ale czy istnieje możliwość jej modyfikacji?

rufko
Czy może ktoś podpowiedzieć ile czekał na wycenę?

8 kwietnia (piątek) zapłaciliśmy pieniążki za operat szacunkowy, niestety do dziś rzeczoznawca się nie pojawił. Nie dzwonił nawet do biura nieruchomości żeby się umówić.

 

Ciekawa jestem ile to wszystko jeszcze potrwa, ehhh...

 

I jeszcze pytanko, czy można dogadać się z bankiem i wprowadzić zmiany do umowy?

Piszecie, że są z nią nie lada problemy ale czy istnieje możliwość jej modyfikacji?

 

jak masz czas i chęci to próbuj wprowadzić zmiany :lol:

u mnie wycena trwała.....12 dni ? prawie 2 tygodnie :!:

gringo8
Czy może ktoś podpowiedzieć ile czekał na wycenę?

8 kwietnia (piątek) zapłaciliśmy pieniążki za operat szacunkowy, niestety do dziś rzeczoznawca się nie pojawił. Nie dzwonił nawet do biura nieruchomości żeby się umówić.

 

Ciekawa jestem ile to wszystko jeszcze potrwa, ehhh...

 

I jeszcze pytanko, czy można dogadać się z bankiem i wprowadzić zmiany do umowy?

Piszecie, że są z nią nie lada problemy ale czy istnieje możliwość jej modyfikacji?

 

jak masz czas i chęci to próbuj wprowadzić zmiany :lol:

u mnie wycena trwała.....12 dni ? prawie 2 tygodnie :!:

 

u mnie (Gdańsk) 5 dni

jak widac nie ma reguły

adamkam

Złożyłem wniosek do tego banku i stwierdzili niezdolność kredytową. Mój dochód to 5500zł netto, a kredyt na 230 000zł. Rata wyniosłaby niecałe 1000 zł w kredycie rodzina na swoim. Kredyt na 30 lat. Złożyłem wnioski w kilku innych bankach i tam bez żadnego problemu wychodzi mi zdolność kredytowa. Inne moje raty kredytów gotówkowych wynoszą tylko ok. 70 zł. To nie bank tylko kpina:(

k1a9s8i5a
Złożyłem wniosek do tego banku i stwierdzili niezdolność kredytową. Mój dochód to 5500zł netto, a kredyt na 230 000zł. Rata wyniosłaby niecałe 1000 zł w kredycie rodzina na swoim. Kredyt na 30 lat. Złożyłem wnioski w kilku innych bankach i tam bez żadnego problemu wychodzi mi zdolność kredytowa. Inne moje raty kredytów gotówkowych wynoszą tylko ok. 70 zł. To nie bank tylko kpina:(

 

Współczuje takiego traktowania, pewnie nie mogą się wyrobić z wnioskami i odsyłają klientów.

Podobno Millenium, Lukas, GetInBank i PKO SA mają również fajne oferty Rodzina na Swoim.

Ich strata, nie zarobią.

demi0711

moja wycena po wpłacie była na następny dzień.

operat w banku był sporządzony z rana dnia nastepnego.

Także w tej kwestii nie mogę narzekać prawdopodobnie według moich domysłów pani pośrednik poprosiła o takie przyspieszenie. Wiec jeśli Wam zależy na czasie to spytajcie rzeczoznawce.

 

Wczoraj jak rozmawiałam z babka z banku to sama mi powiedziała ze wpłynęło do nich tyle wniosków w tej promocji ze analitycy zmuszeni są pracować po 12 godz. Czy to prawda tego się nie dowiemy.

k1a9s8i5a

Mamy już wycenę (czekaliśmy na nią 7 dni kalendarzowych), prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia ma być umowa. Napiszę, a tymczasem pozdrawiam wszystkich

gringo8
Mamy już wycenę (czekaliśmy na nią 7 dni kalendarzowych), prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia ma być umowa. Napiszę, a tymczasem pozdrawiam wszystkich

 

To sprobuj powalczyc o wrzucenie warunkow promocji na liste załącznikow w Umowie Kredytowej i uregulowanie sprawy tego weksla in-blanco ktory dostaniesz do podpisania.

 

Pozdrawiam

k1a9s8i5a
Mamy już wycenę (czekaliśmy na nią 7 dni kalendarzowych), prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia ma być umowa. Napiszę, a tymczasem pozdrawiam wszystkich

 

To sprobuj powalczyc o wrzucenie warunkow promocji na liste załącznikow w Umowie Kredytowej i uregulowanie sprawy tego weksla in-blanco ktory dostaniesz do podpisania.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za podpowiedź, działamy już w tej sprawie. Doradca ma dzwonić do banku.

 

Pozdrawiam

demi0711

hej powiedzcie mi ile Wy czekaliście na umowę kredytowa ?

Bo ja juz czekam jakiś czas i codziennie jestem zwodzona ze będzie jutro i dalej nic :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Topics

  • Porównanie ofert hipoteki ING vs BGŻ BNP

   Dzień dobry, Jako, że jesteście bardziej doświadczeni, chciałem poprosić was o pomoc w celu wybrania korzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Z obu banków dostałem decyzje ostateczną pozytywną. Teraz tylko kwestia wyboru banku. Zależy mi na regularnych nadpłatach kredytu. -Mieszkanie z rynku wtórnego 57m2 -Wartość inwestycji 270tyś zł -Wartość kredytu 216tyś zł -Wkład własny 54tyś zł -Okres kredytowania 22lata    Jakbyście to widzieli? Która oferta kor

   in Kredyty mieszkaniowe

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt Samochodowy - Opinie

   PYTANIA i OPINIE: Kredyt samochodowy - BGŻ BNP Paribas       Wysokość kredytu: do 125% wartości samochodu. Maks. okres kredytowania: do 8 lat. Atuty oferty: Bardzo niskie oprocentowanie już od 6,9% - jeden z najtańszych kredytów samochodowych na rynku.     Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym BGŻ BNP Paribas. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:       Czy warto zaci

   in Kredyty samochodowe - Opinie

  • Bgz Paribas - czas oczekiwania na decyzje?

   Witam Ile sie teraz czeka na decyzje z tego banku? Wniosek zlozony mam 28marca 2019 i na ta chwile cisza

   in Kredyty mieszkaniowe

  • Bank BGŻ BNP Paribas - Kredyt Hipoteczny - Opinie

   PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: Kredyt hipoteczny i budowlany w BGŻ BNP Paribas.     Waluty kredytu: PLN Max. okres kredytowania: do 30 lat Max. wysokość: PLN: 90 %       Czy warto wziąć w Banku BGŻ BNP kredyt hipoteczny? Przeczytaj zdania i opinie o Banku BGŻ innych kredytobiorców i zdecyduj sam. Zaciągnąłeś kredyt mieszkaniowy w BGŻ BNP Paribas? Opisz swoje doświadczenia kredytowe z Bankiem.

   in Kredyty hipoteczne - Opinie

  • Konto otwarte w BNP Paribas - czy warto? Prosze o opinie.

   Czy warto wg was założyć nowe konto otwarte w BGŻ BNP Paribas? Chyba jest ono minimalnie droższe o konta optymalnego? Jakie są wasze opinie o tym koncie?     Konto Optymalne główne opłąty: 0 zł za prowadzenie rachunku 0 zł* za obsługę karty debetowej dla posiadacza konta Opłata za użytkowanie karty debetowej „Karta Otwarta na Dzisiaj” do Konta dla Posiadacza wynosi 0 zł w przypadku wykonania w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty co najmni

   in Konta bankowe

 • Similar Content

  • Misiek1093
   By Misiek1093
   Witam, czy ktoś też ma wypowiedziany kredyt w obecnym BGŻ BNP i sprawa jest w kancelarii Lebek ? Mam tam sprawę BGZ nie chce gadać, a ludzie z kancelarii chcą kolosalnych wpłat. Straszą przez telefon i myślą, że się ktoś ich boi. Co robić ? Czekać aż sobie dadzą spokój czy pisać do BGŻ ? Czy płacić ile mogę i sam jestem w stanie ?  Nie chce mi się słuchać tej kobiety, a chce to spłacić jak najszybciej. Pozdrawiam 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.